„ČAROLIJA BOŽIĆA“ – zajedno smo online!

Autor: Srednja Novi Marof, 1. 12. 2020.

Srednja škola Novi Marof i ovu godinu organizira natjecanje učeničkih zadruga pod nazivom Čarolija Božića.

Pozivamo sve zainteresirane da pogledaju online izložbu na facebook stranici Srednje škole Novi Marof! Sigurni smo da ćete uživati u unikatima vrijednih ruka učenika zadrugara te uroniti u ozračje nadolazećih blagdana!

Pogledaj VIŠE ... (pravila natjecanja)

Natjecanje učeničkih zadruga „ČAROLIJA BOŽIĆA“ – zajedno smo online!

Dosadašnjih godina natjecanje se održavalo uživo te je svaka zadruga uredila štand s proizvodima učenika zadrugara. Tročlani žiri ocjenjivao je cjelokupan izgled štandova, pojedine proizvode te način prezentiranja izrade.

Ove godine, zbog nepovoljne epidemiološke situacije, prisiljeni smo promijeniti i prilagoditi strukturu cjelokupnog natjecanja, ali to nas ipak ne sprječava da ga održimo. Ovogodišnja Čarolija Božića održat će se online putem. Poziv s kratkim uputama dobile su sve učeničke zadruge Varaždinske županije te se odazvalo njih dvanaest. To su redom UZ Cvetek (OŠ Podrute), UZ Veselko (OŠ Tužno), UZ Vrijedne ruke (OŠ Breznički Hum), UZ Iglica (OŠ Metel Ožegović, Radovan), UZ Arboretum Opeka (SŠ Arboretum Opeka, Marčan), UZ Višnja (OŠ Izidora Poljaka, Višnjica), UZ Beletinček (OŠ Beletinec), UZ Lipa (OŠ Visoko), UZ Jabuka (OŠ Martijanec), UZ Hižica (OŠ Andrije Kačića Miošića, Donja Voća), UZ Jurek (OŠ Sveti Đurđ) i UZ Pahinsko (Centar za odgoj i obrazovanje Pahinsko, Ivanec).

Svaka zadruga trebala je izraditi predmet božićne tematike od ekološki prihvatljivih materijala te dostaviti fotografiju predmeta i kratak opis izrade. Fotografije će zajedno s opisima biti objavljene na facebook stranici Srednje škole Novi Marof od 1.12.2020. do 22.12.2020. Kako bismo svima pružili jednaku šansu, nigdje neće biti vidljivo ime učeničke zadruge ni škole. Fotografije će biti dostupne za javno glasovanje, a kao glas prizna se odabir bilo kojeg emotikona pozitivne reakcije. Nakon isteka glasovanja zadruge će biti obaviještene o rezultatima te će biti proglašena prva tri mjesta. Sve zadruge dobit će zahvalnicu za sudjelovanje, a pobjedničke zadruge priznanja i vrijedne nagrade.

Pozivamo sve zainteresirane da pogledaju online izložbu na stranici Srednje škole Novi Marof! Sigurni smo da ćete uživati u unikatima vrijednih ruka učenika zadrugara te uroniti u ozračje nadolazećih blagdana!

Priloženi dokumenti:
natjecanje2020.pdf (158.16 KB)

„ČAROLIJA BOŽIĆA“ – zajedno smo online!

Autor: Srednja Novi Marof, 1. 12. 2020.

Pogledaj VIŠE ... (pravila natjecanja)

Natjecanje učeničkih zadruga „ČAROLIJA BOŽIĆA“ – zajedno smo online!

Priloženi dokumenti:
natjecanje2020.pdf (158.16 KB)