UPISI 2022./2023.

Autor: Srednja Novi Marof, 11. 7. 2019.

Upisna dokumentacija za upis učenika u prvi razred Srednje škole Novi Marof u školskoj godini 2019./2020. zaprimat  će se od ponedjeljka 15. srpnja 2019. do srijede 17. srpnja 2019. od 8.00 do 16.00 sati u prostorima Škole na adresi Zagorska 22, Novi Marof (nova lokacija).

POTREBNA DOKUMENTACIJA:

Za upisani obrazovni program OPĆE GIMNAZIJE učenici su obvezni donijeti UPISNICU potpisanu od strane učenika i roditelja/skrbnika, presliku svjedodžbe iz 8. razreda, dokaz o eventualnom ostvarivanju dodatnih bodova.

Za upisani obrazovni program EKONOMIST učenici su obvezni donijeti UPISNICU potpisanu od strane učenika i roditelja/skrbnika, presliku svjedodžbe iz 8. razreda, dokaz o eventualnom ostvarivanju dodatnih bodova te potvrdu školskog liječnika.

Za upisani obrazovni program PRODAVAČ učenici su obvezni donijeti UPISNICU potpisanu od strane učenika i roditelja/skrbnika, presliku svjedodžbe iz 8. razreda, dokaz o eventualnom ostvarivanju dodatnih bodova te potvrdu školskog liječnika.

UPISI 2022./2023.

INFORMACIJE

Dragi osmaši i osmašice,

nalazite se na kraju svog osnovnoškolskog obrazovanja i trebate donijeti odluku o upisu u srednju školu?

Predstavljamo vam plan upisa za školsku godinu 2018./2019. u Srednjoj školi Novi Marof i pozivamo Vas da odaberete jedan od obrazovnih programa koje smo pripremili za vas u novoj školskoj godini!

U prilogu pogledajte opise pojedinih zanimanja, kao i njihove nastavne planove i programe.

ČETVEROGODIŠNJA ZANIMANJA/SMJEROVI:

- opća gimnazija

- ekonomist

- elektroinstalater

- prodavač

PREDNOSTI UPISA U SREDNJU ŠKOLU NOVI MAROF:

• besplatni udžbenici za učenike 1. razreda, manji troškovi školovanja
  • nastava u jednoj smjeni - više vremena za izvannastavne i izvanškolske aktivnosti
  • kvalitetan, stručni, ambiciozni i mladi nastavni kadar
  • kvalitetna stručna služba
  • manji broj učenika - individualni pristup svakom učeniku
  • radionički tip nastave, projektna nastava, mogućnost biranja zanimljivih fakultativnih predmeta